AYIŞIĞI RULMAN , sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bu süreçte uzun tecrübeler edinerek Türkiye rulman sektöründe önde gelen ithalat,ihracat firmalarından birisi olmuştur. Firmamız sanayi kuruluşlarına rulman ürünleri yelpazesinde en iyi fiyat ve hizmet politikasını kullanarak geniş bir müşteri yelpazesi oluşturmuş ve kesintisiz, uzun süreli iş birlikleri oluşturmuş olmaktadır. Sektörde farklılaşmayı verdiği hizmet ve bunun yanında çok uygun fiyat politikasını uygulayarak sağlamaktadır. Rulman sektöründe tüm markaların satışı bulundurmakta ve iç pazarda eksikliği bulunan ürünleri geniş yurtdışı ağıyla çok kısa sürede değerli müşterilerine temin etmektedir. Ayrıca kendi markamız olan “JPM” sektörel olarak gayet iyi bir başarı göstermiş ve müşterilerimizin kalite ve fiyat beklentisini maksimum performansla karşılamıştır.

Bunun yanında değerli müşterileriyle beraber büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen piyasa koşullarında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak siz değerli iş ortaklarımız için değer yaratmak ve eşsiz hale getirmek için çalışıyoruz.

Hedefimiz öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyle birlikte ürün pazarımızı   genişletmektir. Dünya’nın birçok farklı noktasından getirdiğimiz rulman çeşitleri ile Türk sanayisine hizmet vermekten büyük onur duyarız. Siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan büyük mutluluk duyarız.